Genesis 4000 / 5000 PME (green@wave) nahrazuje se Uranos 4000 /5000 PME

Nová řada svařovacích invertorů s novou technologií Three level Selco. Nové funkce, nízká hmotnost, vysoká účinnost a samozřejmě vynikající svařovací vlastnosti. U.P.F.R jednotka řízeného účiníku P.F=1

GENESIS 4000/5000 PME je spolehlivý svařovací zdroj  se špičkovou technologií a s velmi jednoduchým  
ovládáním. Umožňuje tyto typy sváření: MIG/ MAG (GMAW)standard a puls, TIG DC-LIFT dotykový start oblouku (GTAW) a obalenou  elektrodou (MMA- SMAW).
MIG sváření je možné v módu : ve standardním,pulsním a double pulsním režimu se synergickou kontrolou operačních parametrů. Cívka s jednotkou posuvu drátu je oddělená a umožňuje provoz s velkým dosahem. Propojovací svazkový kabel může mít délku až 30m a je dodáván v těchto délkách 1,5m, 4m, 10m,15m,20m,30m.

Genesis 4000/5000 PME obsahuje nový iPanel ze série řídících panelů i-Selco, který nabízí široký a jasný 3,5" (verze SMART) a  4,7“ (verze EXCLUSIVE) displej s jednoduchým uživatelským rozhraním, které je unikátní u tohoto druhu zařízení.
Použitím nového řídícího panelu vybaveného praktickými funkčními klávesami a otočným knoflíkem enkoderu, je možné nastavit všechny svařovací parametry. Dále na základě specifických požadavků a zkušeností je možné změnit uživatelsky zobrazované a nastavitelné funkce a ovládací úroveň panelu na standardní displej (XE) na pokročilý (XA) a na profesionální (XP).Jednotlivá uživatelská rozhranní se liší počtem zobrazovaných údajů.

 

katalogový list pdf.zde

 

rozpis položek a sestav zde:

list 1

list 2

list 3

list 4

 

 

 

Zpět do rubriky: Invertory