TERRA 320 SMC panely SMART nebo Classic (nahrazuje Selco Quasar 320 SMC)

Svařovací zařízení pro metodu MIG/MAG (zkrat/sprcha)v kompaktní verzi. S panelem Exclusive také MMA,drážkování. Vzduchem nebo kapalinou chlazený hořák. Moderní invertor zcele nové konstrukce. Nízká hmotnost vysoký výkon.

TERRA 320 SMCTERRA 320 SMC  tvoří ucelenou řadu tří-fázových zdrojů pro svařování metodou MIG MAG ve standardním režimu.

Obsahuje osvědčenou a společností SELCO patentovanou technologii Three Level, která byla vyvinuta na základě dlouholetých zkušeností ve vývoji svařovacích měničových zdrojů. Použití invertorové (měničové) technologie přináší vyšší přesnost a rychlost řízení a současně nižší spotřebu elektrické energie ve srovnání s tradičními elektromechanickými a tyristorově řízenými zdroji. Samozřejmě také v porovnání s invertorovými zdroji starších generací. S vestavěným podavačem drátu vytváří funkční celek s jednoduchou a intuitivní obsluhou.

Může být osazen třemi čelními ovládacími panely. Classic nebo Smart .

Model Classic je určen pro nastavení parametrů klasickým ručním způsobem a neobsahuje synegickou automatiku nastavení.

Panel Smart je plně synergický s možností volby manuálního režimu. Pokud uživatel vlastní zařízení nebo zná ovládání svařovacích zdrojů Neomig či Unistep řady XP bude velmi potěšen stejným způsobem nastavení. Jedná se o nejjednodušší, velmi spolehlivou a oblíbenou synergickou automatiku z nabídky SELCO. Panel Exclusive nabízí synergické i manuální nastavení, umožní zdroji svařovat i obalenou elektrodou MMA (včetně funkce omezení napětí naprázdno VRD) a současně nabízí také možnost uložení nastavení do paměti zařízení.

Série Terra vychází z oblíbené typové řady Selco Quasar byla postavena na základě dlouholetých zkušeností s cílem dosažení maximální spolehlivosti a odolnosti. Obsahuje vyspělé inovativní technlogie pro zvýšení výkonu se všemi základními funkcemi pro výslednou kvalitu svaru při zachování maximální jednoduchosti ovládání. 

V základní nabídce je dodávána mechanika podavače ve dvoukladkovém provedení, ovšem rozšíření na 4 kladkové se provádí pouze doplněním chybějící kladky a raménka přítlaku. Vše v několika různých sadách dle přání zákazníka. Podavač je totiž možno modifikovat také na všechny kladky hnané.

Ovládací panely obsahují také inovativní funkci nastavení "ostrosti oblouku". Je umístěna pod symbolem tlumivky, ale ve skutečnosti v sobě zahrnuje více regulovaných parametrů pro změnu nastavení svařovací charakteristiky. Svářeč si takto může velmi jednoduše a jedním ovládacím prvkem nastavit svařovací oblouk, který nejlépe vyhoví jeho potřebám. 

 

Zdroj lze na základě již provedené přípravy doplnít o kapalinové chlazení hořáku.

Chladící jednotka WU330 je osazena rotačním čerpadlem a dodává se ve dvou provedeních.

Řada Quasar je určena pro všechny druhy užití s velmi dobrými výsledky. Funkční výbava, jednoduché ovládání a vysoký výkon směruje toto zařízení především do výrobní sféry.

 

 

Panel Classic

Panel Smart

Panel Rapi deep steel

Verzeo vládacího panelu RAPIDEEP STEEL poskytuje pokročilému uživateli zkušenosti získané několikaletým působením na poli svařování MIG/MAG. Panel umožňuje úplnou správu synergického svařování, a to jak s využitím více než 40 nainstalovaných programů, tak prostřednictvím vytvoření a uložení uživatelsky přizpůsobených programů do paměti. Všechny programy lze snadno vyvolat s cílem mít k dispozici vhodnéřešení pro každou situaci. WF 430 /WF 330 dále umožňuje volbu svařovacíhopostupu mezi elektrodou, manuálním MIG/MAG a synergickým MIG/MAG. Kromě toho zahrnuje zařízení VRD pro kontrolu napětí naprázdno.

 

Katalog na straně 9 zde:

 

 

 

Zpět do rubriky: Invertory