URANOS 2000 SMC Green@wave nahrazuje se Genesis 2000 SMC

Kompaktní synergický svařovací zdroj s barevným LCD displejem pro svařování metodou MIG/MAG, TIG DC-lift!se všemi funkcemi jako HF a obalenou elektrodou MMA. Jednofázové napájení 230V. Malé rozměry- pro 5kg cívky drátu. Skvělá náhrada odbočkových zdrojů s rozšířeným konfortem obsluhy a nízkou hmotností. vysoce univerzální a přenosné. Na montáže i malou dílnu.

Invertorový svařovací zdroj pro MIG/MAG (GMAW), TIG DC Lift (hořák má tlačítko spouště a tato metoda obshuje všechny funkce jako plnohodnotný TIG) a MMA (SMAW) svařování. Patentovaná Green@Wave® invertorová technologie (PF≈1), která snižuje spotřebu energie a zlepšuje svařovací výkon. Současně umožňuje dosáhnou vysokého výkonu pouze na jednofázové napájecí síti při standardním jištění. Podavač drátu je plně integrován uvnitř svářecího zdroje (5kg/2kg cívka) a obsahuje plnohodnotnou dvoukladkovou mechaniku se základní kladkou 0,8-1mm. LCD panel nabízí skvělé zobrazovací možnosti s jednoduchým a intuitivním nastavením. Ovládací panel nabízí možnosti synergického nastavení a uživatelské uložení programů. Nabízí možnost svařovat mimo metody MIG také obalenou elektrodou a metodou TIG, kdy je chatře využito připojení pro MIG hořák včetně plynové cesty a ovládání. Vyžaduje tedy speciální Selco TIG hořák ST1700E. Metoda TIG není náškrabový TIG známý jako doplněnk velkých svařovacích zdrojů. zde se jená o dotykový TIG, kdy zapalujeme dotykem Wolframové elektrody o svařovaný materiál a zdroj spouští oblouk bez poškození hrotu elektrody. V nabídce je kompletní sada funkcí a nastavení, kterou známe z plnohodnotných zdrojů TIG řady TLH, včetně pulsního režimu, spot režimů atd. Nejedná se opravdu o nějakou doplňkovou metodu TIG. Tento zdroj je skvěle využitelný na všechny montážní a i lehčí či kompletizační dílenské práce. Navíc je lehce přenosný. LCD panel a řídící software je shodný svým zobrazením a možnostmi se velkými průmyslovými zdroji z naší výrobní řady. Zde je LCD v barevné verzi pro větší názornost zobrazení i pro méně zkušené uživatele.

Tyto zdroje obsahují technologie shodné s celou řadou Genesis MIG, jako jednotky řízeného účiníku U.P.F.R., tedy GREEN@WAVE technoligii, plně digitální řízení pomocí DSP procesoru, vícenapěťovou verzi Multiline s automatickou volbou napájecího napětí a podpůrné funkce jako Wire ready (automatické zakončení drátu) pro perfektní další zapálení, Crater filler (funkce vyplnění kráteru), a uložení vlastního nastavení do uživatelských paměťových pozic, což není v této cenové kategorii obvyklé. Samozřejmě zdroj je plně chráněn několikastupňovými teplotními ochranami, ochranou proti podpětí, zkratu na výstupu, přetížení výkonové části, výpadku fáze, blokace posuvu drátu atd. 

V základním setu dostane zákazník zdroj, zemní kabel a svařovací hořák MIG. Hořák TIG je potom zvláštním příslušenstvím, stejně jako další kladky pro hlinik, jiné průměry drátu, trubičkový drát apod..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vestavěná JEDNOTKA řízeného účiníku PFC s názvem Green@wave
Svařovací zdroje  URANOS SMC jsou vybaveny technologií green@wave® , která zvyšuje účinnost zařízení a snižuje odběr proudu z elektrické sítě.

 

 

 

Katalog Bohler welding na straně  zde:

 

 

 

 

Zpět do rubriky: Invertory