URANOS 2700 SMC green@wave

Kompaktní synergický (panel Smart) či klasický (panelClassic)svařovací zdroj pro svařování metodou MIG/MAG a obalenou elektrodou MMA. Napájení 3x400V pro Genesis 2700 SMC. Skvělá náhrada odbočkových zdrojů s rozšířeným konfortem obsluhy a nízkou hmotností. Pro montáže i dílnu.

 

Invertorový svařovací zdroj pro MIG/MAG (GMAW), TIG DC Lift and MMA (SMAW) svařování. Patentovaná Green@Wave® invertorová technologie (PF≈1), která snižuje spotřebu energie a zlepšuje svařovací výkon. Současně umožňuje dosáhnou vysokého výkonu pouze na jednofázové napájecí síti při standardním jištění. Podavač drátu je plně integrován uvnitř svářecího zdroje (velká 300mm cívka) a obsahuje plnohodnotnou dvoukladkovou mechaniku (s možností rozšíření na čtyřkladkovou). Rozšíření je možné i na verzi všechny kladky hnané. Classic verze nabízí skvělou obratnost a funkčnost s jednoduchým a intuitivním nastavením. Dodáváno s čelním ovládacím panelem CLASSIC, což je základní panel bez možnosti synergického nastavení a uložení programů. Nabízí však možnost svařovat mimo metody MIG také obalenou elektrodou. Tento zdroj plně nahrazuje těžké odbočkové zdroje a navíc nabízí právě metodu MMA obalená elektroda. Nabídku s přednastavenými synergickými tavnými křivkami řeší řídící panel "SMART". Jedná se o jednoduše ovladatelnou interaktivní synergii známou ze zdrojů Selco NEOMIG či UNISTEP XP s volbou několika typu materiálu (drátu) jako Fe, Si, Al, a trubičkové dráty.
Obsluha zdává pouze průměr a typ svařovacího drátu.

Pokud již znáte řadu SMC u zdrojů Quasar (nebo Terra) jsou tyto panely v zásadě totožné. My se však pohybujeme v produktové řadě URANOS a proto tyto zdroje obsahují technologie shodné s celou řadou Genesis MIG, jako jednotky řízeného účiníku U.P.F.R., tedy GREEN@WAVE technoligii, plně digitální řízení pomocí DSP procesoru, vícenapěťovou verzi Multiline s automatickou volbou napájecího napětí a podpůrné funkce jako Wire ready (automatické zakončení drátu) pro perfektní další zapálení, Crater filler (funkce vyplnění kráteru), a uložení vlastního nastavení do uživatelských paměťových pozic. Samozřejmě zdroj je plně chráněn několikastupňovými teplotními ochranami, ochranou proti podpětí, zkratu na výstupu, přetížení výkonové části, výpadku fáze, blokace posuvu drátu atd. Všechny panely jsou vybaveny inovativní funkcí   řízení  reaktivity oblouku, kterým lze přizpůsobit hoření a chování svařovacího oblouku potřebám svářeče.

Plnohodnotný 4kl podavač drátu, prostor pro 300mm 15kg cívku

synergický panel XP

a panel Classic

 

Katalog Bohler welding na straně  zde:

 

 

Zpět do rubriky: Invertory