GENESIS 2200 SMC _panely Classic Smart Exclusive (green@wave)

Kompaktní synergický (verze panelu Exclusive) svařovací zdroj pro svařování metodou MIG/MAG, TIG DC (lift) a obalenou elektrodou MMA. Jednofázové napájení 230V (G2200SMC) Skvělá náhrada odbočkových zdrojů s rozšířeným konfortem obsluhy a nízkou hmotností. Na montáže i dílnu.

Invertorový svařovací zdroj pro MIG/MAG (GMAW), TIG DC Lift and MMA (SMAW) svařování. Patentovaná Green@Wave® invertorová technologie (PF≈1), která snižuje spotřebu energie a zlepšuje svařovací výkon. Současně umožňuje dosáhnou vysokého výkonu pouze na jednofázové napájecí síti při standardním jištění. Podavač drátu je plně integrován uvnitř svářecího zdroje (velká 300mm cívka) a obsahuje plnohodnotnou dvoukladkovou mechaniku (s možností rozšíření na čtyřkladkovou). Rozšíření je možné i na verzi všechny kladky hnané. Classic verze nabízí skvělou obratnost a funkčnost s jednoduchým a intuitivním nastavením. Dodáváno s čelním ovládacím panelem CLASSIC, což je základní panel bez možnosti synergického nastavení a uložení programů. Nabízí však možnost svařovat mimo metody MIG také obalenou elektrodou. Tento zdroj plně nahrazuje těžké odbočkové zdroje a navíc nabízí právě metodu MMA obalená elektroda. Nabídku s přednastavenými synergickými tavnými křivkami řeší řídící panel "SMART". Jedná se o jednoduše ovladatelnou interaktivní synergii známou ze zdrojů Selco NEOMIG či UNISTEP XP s volbou několika typu materiálu (drátu) jako Fe, Si, Al, a trubičkové dráty.
Obsluha zdává pouze průměr a typ svařovacího drátu. Plnou nabídku včetně doplňkových funkcí a ukládání do uživatelských programovýhc pozic získáte s ovládacím panelem "EXCLUSIVE". 

Pokud již znáte řadu SMC u zdrojů Quasar jsou tyto panely v zásadě totožné. My se však pohybujeme v produktové řadě Genesis a proto tyto zdroje obsahují technologie shodné s celou řadou Genesis MIG, jako jednotky řízeného účiníku U.P.F.R., tedy GREEN@WAVE technoligii, plně digitální řízení pomocí DSP procesoru, vícenapěťovou verzi Multiline s automatickou volbou napájecího napětí a podpůrné funkce jako Wire ready (automatické zakončení drátu) pro perfektní další zapálení, Crater filler (funkce vyplnění kráteru), a uložení vlastního nastavení do uživatelských paměťových pozic. Samozřejmě zdroj je plně chráněn několikastupňovými teplotními ochranami, ochranou proti podpětí, zkratu na výstupu, přetížení výkonové části, výpadku fáze, blokace posuvu drátu atd. Všechny panely jsou vybaveny inovativní funkcí   řízení  reaktivity oblouku, kterým lze přizpůsobit hoření a chování svařovacího oblouku potřebám svářeče.

 

Vlevo verze s vodním chlazením hořáku a vpravo samostatný zdoj (suchá verze)

 

 

 Čelní ovládací panely :  CLASSIC  a SMART (vpravo)                                 

                                       EXCLUSIVE (pod nimi)

 

 

 

Mechanika podavače drátu s možností jednoduchého rozšíření na 4 kladku

 

Katalogový list zde: pdf GB

 

 

Zpět do rubriky: Invertory