Genesis 2200PMC (green@wave)

Kompaktní svařovací zdroje pro svařování metodou MIG/MAG standard, puls, doble puls, TIG DC (lift) a obalenou elektrodou MMA. Jednofázové napájení 230V Genesis 2200PMC a u verze Genesis 2700 PMC 3x400V.

Invertorový multinapěťový svařovací zdroj pro MIG/MAG (GMAW), TIG DC Lift a MMA (SMAW) svařování. Patentovaná Green@Wave® invertorová technologie aktivní P.F.C. (PF≈1), která snižuje spotřebu energie a zlepšuje svařovací výkon. Současně umožňuje dosáhnou vysokého výkonu pouze na jednofázové napájecí síti při standardním jištěním (G2200PMC) a snížené proudové odběry na napájení třífázovém (G2700PMC). Patentovaná digitální kontrola oblouku DDWC® (stabilita, nízký rozstřik).

Podavač drátu je plně integrován uvnitř svářecího zdroje (velká 300mm cívka) a obsahuje plnohodnotnou dvoukladkovou mechaniku (s možností rozšíření na čtyřkladkovou). Rozšíření je možné i na verzi všechny kladky hnané. Ovládací panel s 3,5 " LCD displejem vyniká funkčností  s jednoduchým a intuitivním ovládáním.

Modely PMC jsou zcela rozměrově, výbavou i programově shodné s modely MTE, avšak bez metody TIG DC HF. Je koncipován prioritně jako synergický zdroj pro svařování metodou MIG/MAG s pulsním nebo double pulsním synchronním režimem s tím, že obsahuje možnost svařování obalenou elektrodou s přednastavenými synegickými dynamickými charakteristikami pro všechny dostupné typy elektrod. Metoda TIG je dostupná ve známé verzi TIG DC lift (s dotykovým startem a bez doplňujících funkcí). Zařízení obsahuje 60 programů továrně nastavených s možností korekce a dalších 64 volných programových pozic pro uživatelská uložení včetně pojmenování.

Veškerá nastavení jsou přehledně uspořádána na 3,5" LCD displeji s možností nastavení uživatelsky volitelných zobrazení dle na displeji zobrazených hodnot (základní či plnou nabídku se všemi nastavitelnými hodnotami).

Nová řada nabízí také rozšířené možnosti komunikace a možnosti z hlediska připojení externích zařízení. Jedná se o  připojení dálkových Can-bus digitálních dálkových ovladačů Selco.

Pro připojení chladící jednotky WU232 (G2200PMC) a WU230(G2700PMC) je provedena příprava. Současně je skelet již v základní nabídce uzpůsoben pro instalaci na pojezdový vozík GT400 v případě potřeby.

 

Ukázka obrazovky nabídky přednastavených aktivních synergických křivek

 

Nabídka dálkových ovladačů 

 

 

katalogový list pdf. zde

 

návod na obsluhu cz.pdf

 

 

Zpět do rubriky: Invertory